УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

В’ячеслав Шевчук засвітився на відпочинку в окупованому Криму

05/08/2018
В’ячеслав Шевчук засвітився на відпочинку в окупованому Криму

Колишній захисник Шахтаря та збірної України В'ячеслав Шевчук відпочивав в анексованому Криму.

Екс-захисник Шахтаря В'ячеслав Шевчук провів відпустку в Криму. Шевчук, який зараз працює експертом на телеканалі "Футбол", відпочивав в одному з готелів Ялти.

За інформацією видання, екс-гравець збірної України провів у Криму майже цілий червень – з 4 по 15 числа, а потім з 18 червня по 3 липня. З журналістами, які впізнали колишнього гравця збірної України, Шевчук спілкуватись відмовився.

Нагадаємо, 39-річний Шевчук покинув Шахтар у 2016 році та відтоді не виступав за жоден клуб. В активі екс-захисника 54 поєдинки за національну збірну України.

Раніше, В'ячеслав Шевчук поділився своїми враженнями від завершеного XXI чемпіонату світу.

– Мене часто вболівальники запитують: «Слава, як тобі чемпіонат?», – Я відповідаю: «Ну, ви чули, як депутати у Верховній Раді закликали не дивитися турнір? Я так і зробив. Замість футболу весь місяць дивився засідання у Верховній Раді і насолоджувався цим». Ну а якщо серйозно, то, звичайно, я дивився матчі чемпіонату світу. Я професіонал і особливо не розбираюся в інших сферах діяльності, але футбол – це моя професія і я повинен стежити за такою подією, як чемпіонат світу. Вважаю, що не потрібно змішувати футбол і політику.

Рівень футболу на турнірі мені дуже сподобався. Багато збірних продемонстрували гру високого класу. Середній рівень цього чемпіонату був високий. Практично в кожному матчі, незалежно від статусу команд, ми бачили серйозну боротьбу. Перемоги просто так нікому не давалися. Часто результат матчу вирішували стандартне положення, якась помилка або один момент.