УКР
App for android App for apple

Валуєв дав прогноз бою Усика і Гасієва

05/07/2018
Валуєв дав прогноз бою Усика і Гасієва

Екс-чемпіон світу з боксу Микола Валуєв дав свій прогноз на фінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії між українцем Олександром Усиком і росіянином Муратом Гассієвим.

"Я б не став говорити про фаворита. Тут все буде залежати від того, хто зуміє нав'язати свій стиль бою. Багато чого буде залежати і від витривалості суперників. Швидше за все, Мурат буде діяти в атакуючому стилі, Усик ж буде вести позиційну боротьбу з можливістю контратаки. Думаю, що розв'язка бою трапиться в другій половині. Імовірність того, що бій триватиме всю дистанцію, – відсотків 35.", – цитує Валуєва rusboxing.ru.

Нагадаємо, бій між Усиком і Гассієвим відбудеться 21 липня в Москві. А сам Усик прокоментував це.

"Те, що бій з Муратом не відбудуться – брехня. Моя підготовка йде, команда в зборі. Це якась "куля" в інтернеті, все брехня. Деякі люди кажуть, що я злякався, але це неправда. Я не з лякливих. Ми готуємося. Вся проблема в тому, що, напевно, в Comosa хтось не може домовитися про місце бою. Звісно, починають шукати винних в особі мене і моєї компанії, кажучи, що ми відмовляємося кудись їхати.

Моє завдання тренуватися, виходити в ринг і показувати якісний бокс. Я вам скажу, мені абсолютно все одно, де, з ким і коли боксувати. Мені потрібні пояса Гассієва. Цей бій потрібен і мені і Мурату.

Звідки я знаю, коли бій? Коли Comosa скаже куди їхати – чемодан у мене зібрано. Я готовий їхати в будь-яку точку земної кулі і боксувати", – сказав Усик під час своєї прямої трансляцію у своєму Instagram.

Нагадаємо, бій Усик – Гассієв повинен відбутись в рамках Всесвітньої боксерської Суперсерії. Раніше поєдинок був перенесений через травму руки українця.