Валя Семеренко заробила в два рази більше, ніж футболісти УПЛ

23/03/2015

1417900590_semerenko_isport.ua

Лідер українського біатлону Валентина Семеренко провела найкращий сезон у своїй кар'єрі.

Спортсменка взяла участь у всіх гонках Кубка світу, літньому чемпіонаті світу, естафеті чемпіонату Європи та Різдвяній гонці. З 38 стартів 11 завершилися п'єдесталом.

Все це дозволило Валентині добре заробити на призових. Загальна сума склала 133 650 євро.

Відзначимо, що абсолютна більшість футболістів української Прем'єр-ліги отримують за рік в два рази менше. Або майже стільки ж, якщо вирахувати всі податки з гонорару Валі.

Разом з тим, в порівнянні з гравцями вітчизняних топ-клубів її заробіток виглядає скромно.

Нагадаємо, в загальному заліку Кубка світу Валентина Семеренко стала третьою, поступившись лише білорусці Дарії Домрачовій і фінці Кайсі Макаряйнен.

Крім того, на чемпіонаті світу українка завоювала золото в мас-старті і бронзу в спринті.