УКР
App for android App for apple

Василь Ломаченко вразив своїх шанувальників неочікуваною новиною

10/07/2018
Василь Ломаченко вразив своїх шанувальників неочікуваною новиною

Український боксер Василь Ломаченко (11-1, 9 КО), який є чемпіоном світу за версією WBA в легкій вазі, розповів про терміни повернення до тренувань після травми плеча.

"Ну, що я повертаюся 25 серпня в бій. Як ви думаєте хто наступний суперник?", – написав Ломаченко в Instagram і опублікував відео зі свого власного залу, який зараз будується в одеській Затоці.

Популярное: Бойова реабілітація Олександра Ємельяненка після колонії

Нагадаємо, що 30-річний Ломаченко отримав травму в бою з Хорхе Лінаресом, в якому він завоював титул чемпіона світу за версією WBA в легкій вазі.
 
Планується, що наступний бій українець проведе в грудні 2018 року зі американцем Майки Гарсією (38-0, 30 КО).

 

 

I’m returning August 25th, who do you think I’m going to be fighting? —— Ну ,что я возвращаюсь 25 августа в бой?? как вы думаете кто следующий соперник?

Публикация от LOMA (@lomachenkovasiliy)

 

Раніше повідомлялося, що Ломаченко не збирається підніматися в ваговій категорії.

"В принципі я раніше боксував у цій ваговій категорії в WSB. Тоді в тій вазі я виглядав менше – суперники виглядали більшими за мене. Зараз аналогічна ситуація. Це просто-напросто не до кінця моя вага. Тому вони виглядають більшими. Я піднявся вище і ускладнюю сам собі завдання тим, що лізу туди, де хлопці явно більші за мене" – Говорить Ломаченко.