УКР
App for android App for apple

Вайлдер і Джошуа в 2019 році проведуть бої з Джо Джойсом

21/08/2018
Вайлдер і Джошуа в 2019 році проведуть бої з Джо Джойсом

Абель Санчес, новий тренер срібного медаліста олімпіади Джо Джойса (5-0, 5 KO), вважає, що його підопічний вже до кінця наступного року буде готовий схрестити рукавички з діючими чемпіонами світу в суперважкій вазі.

Останні кілька місяців Джойс викликав на поєдинок таких солідних бійців, як Дерек Чісора, Ділліан Уайт і навіть Луїс Ортіс.

«Ми хочемо попрацювати над слабкими сторонами і усунути їх, адже якщо зосередити увагу тільки на те, що виходить добре, то не вийде розвиватися. Я дивлюся на те, що можна поліпшити. Ми будемо записувати його на відео, щоб Джо потім зміг побачити поліпшення і продовжив слідувати нашим вказівкам. Хочеться вірити, що до кінця року він ще проведе пару боїв і люди почнуть вимагати більш серйозних опонентів для нього.

Сподіваюся, що у нього будуть серйозні поєдинки і в першому кварталі наступного року він зможе зустрітися з бійцем світового рівня. Поки ми для нього не встановлюємо строгих тимчасових рамок, оскільки зараз йому важливо розвиток. До кінця наступного року у Джо буде рекорд 11-0 або 12-0 і тоді він буде готовий боксувати з Джошуа, Вайлдером або з тим, у кого будуть пояса », – сказав Санчес.