УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Вибачте! Запізнився”: Російський біатлоніст осоромився на старті гонки в США

17/02/2019
“Вибачте! Запізнився”: Російський біатлоніст осоромився на старті гонки в США

Олімпійський призер, російський біатлоніст Євген Гараничев не вийшов на старт гонки переслідування в Солт-Лейк-Сіті (США). Як з'ясувалося, він просто запізнився.

Гараничев повинен був стартувати 15-м (кращий результат в спринті серед росіян) з відставанням від переможця в 1 хвилину і 7 секунд. Однак до моменту старту спортсмена не було на місці: його шукав весь персонал збірної, після чого – за правилами – біатлоніста зняли з гонки.

Сам Гараничев в своєму «Інстаграмі» ситуацію пояснив так: «Зі мною нічого не сталося. Просто запізнився на старт. Вибачте !!! »

Тренер чоловічої резерву Сергій Білозеров заявив, що збірна дуже розраховувала на Гараничева в цій гонці. «По простому кажучи, це порушення трудової дисципліни. Для початку це не догана, а просто осуд. Будемо розмовляти – зрозуміємо ситуацію. Ми розраховували на Євгена, він вигідно відрізняється в контактних гонках», – сказав він.

Нагадаємо, що це не єдиний прокол російських біатлоністів в цьому сезоні: так, наприклад, в грудні в Поклюці на індивідуальній гонці Едуард Латипов вийшов на старт без лиж.