УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Вічний ангел”: Відомий український боксер втратив новонародженого сина

03/07/2018
“Вічний ангел”: Відомий український боксер втратив новонародженого сина

Новонароджений син українського боксера прожив менше місяця

Трагедія трапилася в сім'ї срібного призера Олімпіади 2012 року в Лондоні українського боксера Дениса Беринчика та його дружини Ліани. У подружжя помер син, який з'явився на світ 16 червня цього року, але помер через 14 днів. Про це володар пояса WBO Oriental в легкій вазі повідомив сьогодні особисто на своїй сторінці в Instagram.

"Мій син – вічний янгол. Беринчик Тимур Денисович. Вічна пам'ять! 16.06.18-30.06.18", – написав боксер у соцмережі.

Нагадаємо, Денис і Ліана зіграли весілля в серпні 2016 року, а на початку грудня того ж року дівчина народила доньку.

Денис Беринчик провів дев'ять поєдинків на професійному рингу і в усіх здобув перемоги. Нещодавно Беринчик у Києві переміг Хосе Луїса Прієто з Колумбії, вперше захистивши титул WBO Oriental в легкій вазі.

Що стосується поєдинку, то він тривав лише шість раундів при значній перевазі українця. У кожному з раундів Беринчик викладав своєму суперникові урок боксу, здивувавши всіх новим арсеналом в своїй техніці. Прієто не витримав такого тиску і відмовився виходити на сьомий раунд.

У попередньому бою Денис в шостому раунді нокаутував філіппінського суперника Аллана Валлеспіна. На бій українець вийшов у костюмі олімпійського ведмедика – талісмана Москви-80. А представник команди ніс справжній факел з Ігор в Москві.

 

Мой сын Вечный ангел ? Беринчик Тимур Денисович вечная память! 16.06.18-30.06.18г#дождь #ангел #мир #жизнь #смерть

Публикация от Денис Беринчик (@berinchyk)