УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Від такої пропозиції важко буде відмовитись: Легендарний Шовковський повертається у футбол

05/08/2018
Від такої пропозиції важко буде відмовитись: Легендарний Шовковський повертається у футбол

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко, який в липні продовжив контракт до 2020 року, заінтригував громадськість з приводу повернення в футбол легендарного Олександра Шовковського.

На питання, чи займе колишній голкіпер ФК «Динамо» та української збірної місце асистента головного тренера, Андрій Шевченко, посміхнувшись, зазначив: «Скоро ви про все дізнаєтеся».

Відзначимо, що в разі, якщо Шовковський увійде до тренерського складу, це буде перший його досвід на цій ниві. До цього він був воротарем київського «Динамо», також 92 матчі він відіграв за національну збірну. Кар'єру гравця він завершив в позаминулому році.

В жовтні 2016 року Олександр Шовковський отримав тренерську ліцензію.

Раніше стало відомо, що Федерації футболу України прийняли рішення продовжити контракт із головним тренером національної збірної Андрієм Шевченком і тренерським штабом.

Перед цим Рауль Ріанчо покинув пост асистента наставника збірної України Андрія Шевченка та увійшов до тренерського штабу московського Спартака.

Слід зазначити, що недавно легенди українського футболу Андрій Шевченко та Олександр Шовковський взяли участь в флешмобі і знялися для проекту «Зоряний алфавіт» для глухонімих людей.

Мета проекту – привернути увагу до теми втрати слуху і адаптації нечуючих людей.