Відбір ЧС-2018: Захисник Динамо змістив Україну з першої позиції в групі

03/09/2017

У неділю, 3 вересня, відбулося догравання матчу сьомого туру кваліфікації Чемпіонату світу 2018 року між збірними Хорватії та Косово.

У суботу команди не змогли завершити поєдинок через складні погодні умови. У середині першого тайму головний арбітр зупинив матч через зливу, після чого було прийняте рішення не продовжувати зустріч, оскільки поле стало непридатним для проведення гри.

У дограванні поєдинку збірна Хорватії змогла здобути мінімальну перемогу над косоварами. Єдиним голом у зустрічі відзначився гравець київського Динамо Домагой Віда. На 74-й хвилині хорватський захисник головою відправив м’яча у ворота суперника після навісу в штрафний майданчик від Луки Модріча.

Таким чином, Хорватія, взявши три очки в матчі з Косово, повернулася на перше місце відбіркової групи, змістивши звідти Україну, яка піднялася на вершину після перемоги над Туреччиною (2:0).