УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Відома українська спортсменка вразила шанувальників фото в бікіні

08/09/2018
Відома українська спортсменка вразила шанувальників фото в бікіні

Знаменита українська синхроністка Єлизавета Яхно яскраво провела свою відпустку. Дівчина викликала фурор в соцмережах звітом з відпочинку.

Єлизавета Яхно — українська спортсменка, виступає в синхронному плаванні. У червні 2015 року на Європейських іграх в Баку здобула дві бронзові нагороди з синхронного плавання — у парі із Яною Наріжною та соло.

Єлизавета Яхно вже четвертий раз піднялася на п’єдестал чемпіонату Європи – 2018. 20-річна українка Єлизавета Яхно посіла друге місце на чемпіонаті Європи-2018 з літніх видів спорту. 

У фіналі технічної програми солісток українка набрала 91.3517 бали, ставши срібним призером. Яхно поступилася 2.1299 бали росіянці Світлані Колесніченко і випередила італійку Лінду Черруті.

Раніше на цьому чемпіонаті Європи Яхно тричі піднімалася на п’єдестал пошани: в технічній програмі разом з Анастасією Савчук, а також двічі в команді.

У себе в Facebook 20-річна призерка чемпіонатів світу та чемпіонату Європи виклала відео і фото з пляжу, зібравши безліч захоплених коментарів. Шанувальники спортсменки відзначають її фантастичну красу і розкішну фізичну підготовку.