УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Відомий футбольний тренер знову попадає у “п`яний” скандал

25/07/2018
Відомий футбольний тренер знову попадає у “п`яний” скандал

Аргентінські ЗМІ взяли інтерв'ю у легендарного гравця біля його будинку в той момент, коли Марадона намагався сісти за кермо автомобіля в стані сильного алкогольного сп'яніння.

Колишній футболіст разом зі своєю дівчиною ледве сів за кермо, після чого до нього звернув кореспондент телеканалу Америка ТВ.

 

У розмові з журналістом Марадона почав звинувачуваті президента місцевої футбольної асоціації Клаудіо Тапію й футбольну владу країни в Корупції, при цьом з великими труднощамі підбірав слова.

 

Дієго Марадона – в минулому футболіст, а тепер футбольний тренер.

Іспанська "Барселона" улітку 1982 року придбала Дієго Марадону за сім з половиною мільйонів доларів, встановивши своєрідний трансферний рекорд. З 1999 року його переслідували невдачі: гепатит, травми, а також конфлікти з керівником клубу. Після чергової сварки, яка виникла між емоційним Дієго і президентом клубу, футболіст навіть хотів піти з команди.

Перехід Марадони в «Наполі» знову сколихнув громадськість, ознаменувавши це ще більш великою сумою трансферу – вже цілих десять мільйонів доларів.

Однак в березні 1991 року позитивна допінг-проба, яка була взята у Марадони, стала причиною відсторонення футболіста від гри на п'ятнадцять місяців. Після півторарічної перерви Марадона повернувся у великий футбол.

На жаль, черговий допінг контроль призвів до нової дискваліфікації. У крові Дієго виявили кокаїн і допінг. Після цієї дискваліфікації Марадона ненадовго повертався в футбол, але отримана травма привела його до необхідності закінчити кар'єру. Після цього Марадона почав тренерську кар'єру.