УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Відомий російський тренер помер по дорозі на своє весілля

13/03/2018
Відомий російський тренер помер по дорозі на своє весілля

Наставник збирався відлетіти на відпочинок за кордон


Екс-тренер збірної Росії з важкої атлетики помер у Домодєдово від серцевого нападу.


67-річний Юрій Плотніков збирався відлетіти на відпочинок за кордон рейсом Москва – Анталья разом зі своєю новою супутницею (мешканкою Іжевська).

У Туреччині пара хотіла провести час на морі і потім розписатися. Наставник також збирався відвідати Болгарію, в якій у чоловіка залишилася нерухомість після смерті другої дружини.

Однак через хвилину після того, як колишній спортивний функціонер зайшов в салон лайнера, чоловікові стало погано. Він почав важко дихати, потім захрипів і помер.

"Розмовляв з Юрою буквально за пару днів до його смерті. Він мені сказав, що скоро летить за кордон зі своєю новою жінкою, з якою хоче поєднуватися узами шлюбу. Потім йому потрібно було закінчити деякі справи у спадок.

Юра вже давно відійшов від спортивних справ. Грошей у нього було достатньо. Пенсії полковника Збройних сил, думаю, вистачає на життя. А взагалі-то для нас всіх це неприємна звістка", – передають слова друга і соратника Юрія Максима російські ЗМІ.

Відзначимо, що Юрій Плотніков – заслужений тренер Росії. Під його керівництвом збірна штангістів завоювала на Олімпійських іграх в Сіднеї 2000 року одну срібну і дві бронзові медалі.