Відомий український баскетболіст встановив вражаючий рекорд в матчі НБА

03/01/2019

Український баскетболіст клубу "Атланта Хоукс" Олексій Лень набрав 24 очки в матчі НБА проти "Вашингтон Візардс".

Український центровий провів на ігровому майданчику майже 28 хвилин за які зміг набрати 24 очки. Лінь реалізував 10 двоочкових кидків, один триочковий, а також один штрафний. З цим вражаюче показником український баскетболіст став найрезультативнішим гравцем своєї команди.

Лінь відіграв в цьому матчі 27 хвилин 26 секунд. Крім набраних очок український спортсмен зібрав 11 підбирань і зробив три блокшота. Незважаючи на блискучу гру українського баскетболіста "Атланта" програла з рахунком 98: 114.

Це кращий результат Льоня в матчах за "Атланту". Раніше йому лише двічі вдавалося набирати більше очок в матчах НБА, ще під час виступів за "Фінікс Санс" (26 і 31).

Після цього матчу "Атланта" з показником 11 перемог при 26 поразках займає лише 12-е місце в турнірній таблиці Східної конференції. Від восьмого місця, яке дає право вийти в плей-офф, команда відстає на шість перемог.