УКР
App for android App for apple

Відомий український боксер проведе спаринг з Джошуа

06/08/2018
Відомий український боксер проведе спаринг з Джошуа

Сіренко стане спаринг-партнером не Повєткіна, а саме його суперника 

Перспективний український супертяж Владислав Сіренко (8-0, 7 КО) не допомагатиме росіянину Олександру Повєткіну (34-1, 24 КО) в його підготовці до бою з чемпіоном світу за версіями IBF, WBA, WBO та IBO британцем Ентоні Джошуа (21-0, 20 КО), як планувалося раніше. 

Як повідомив британському журналісту Інграму Джонсу тренер Сіренка Джеймс Алі Башир, зараз узгоджуються останні питання про те, що Сіренко стане спаринг-партнером не Повєткіна, а саме його суперника – Ентоні Джошуа. 

Нагадаємо, що бій Ентоні Джошуа з Олександром Повєткіним відбудеться 22 вересня в Лондоні. Раніше ЗМІ повідомляли, що перспективний український супертяж Владислав Сіренко стане одним із спаринг-партнерів росіянина Олександра Повєткіна (34-1, 24 КО) у межах його підготовки до бою з чемпіоном світу за версіями IBF, WBA, WBO та IBO британцем Ентоні Джошуа (21-0, 20 КО). 

Нагадаємо, свій попередній поєдинок українець провів 29 червня, нокаутувавши у першому раунді конголезця Найфа Дідьє і здобув титул WBF International. Свій наступний бій Сіренко проведе 26-го серпня на території ПАР. Владислав у головному бою вечора боксу зустрінеться в рингу з 33-річним ганцем Нуху Азумою.