УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Відомий український футбольний клуб потрапив у російськомовний скандал

23/08/2018
Відомий український футбольний клуб потрапив у російськомовний скандал

Прес-служба футбольного клубу "Нива" з Вінниці потрапила в неприємну ситуацію в Facebook. У команді відмовилися відповідати вболівальнику українською мовою, а потім звинуватили його в хамстві.

"Прекрасно" спілкується офіційна сторінка футбольного клубу "Нива" з Вінниці. Російською, з купою помилок, хамськи. На просте запитання про російську одразу відповідь про "рідну мову" і "півкраїни". Ну і, звичайно, через таких, як я, україномовних, "країна розвалюється", – написав уболівальник "Ниви" Андрій Коваленко.Нагадаємо, що недавно ультрас вінницької "Ниви" підтримали свою команду на матчі проти "Агробізнесу" нацистською символікою – свастикою. Фанати були одягнені в червоні футболки, через що вбрання утворило прапор Третього рейху, який був прапором Німеччини за часів Гітлера в 1933-1945 роках.

Нагадаємо, заявку футбольного клубу "Нива" Тернопіль нещодавно поповнили два новачки.

Довготривалі контракти з клубом підписали 19-річний воротар Орест Костик і 16-річний нападник Мирон Бідний.

Орест Костик є вихованцем львівських "Карпат", виступав за львівський "Опір" та золочівський "Сокіл". Останнім часом захищав кольори дубля рівненського "Вереса". В "Ниві" буде виступати під дванадцятим номером.

Для 16-річного Мирона Бідного контракт з "Нивою" став першим професійним. Перспективний форвард має досвід виступів тільки в дитячо-юнацькій футбольній лізі України, де захищав кольори ДЮСШ Тернопіль і УФК-Карпати (Львів). Мирон вибрав двадцять другого номер.