УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Відомий велогонщик призупинив свою кар’єру через хворобу

30/08/2018
Відомий велогонщик призупинив свою кар’єру через хворобу

Відомий британський велогонщик Марк Кавендіш вирішив зробити паузу у виступах через хворобу.

Чемпіон світу з велоспорту на шосе і на треку британець Марк Кавендіш прийняв рішення зробити паузу в кар'єрі на невизначений термін через хворобу. Як наголошується в повідомленні на сайті команди Dimension Data, за яку виступає 33-річний спортсмен, лікарі виявили у Кавендіша вірус Епштейна-Барр (сімейство герпесвірусів).

"Результати обстеження показали, що в останні місяці Кавендіш тренувався і брав участь в гонках, не знаючи про наявність вірусу, тому лікарі порадили йому відпочити, щоб повністю відновитися", – йдеться в повідомленні.

Велогонщик заявив, що в поточному сезоні, незважаючи на непогані результати, відчував, що з ним "щось не так".

"Я радий, що зараз настала ясність щодо того, чому я не міг виступати на оптимальному рівні весь цей час. Я збираюся скористатися паузою, щоб відновити своє здоров'я на 100%, а потім повернутися до виступів в найкращих фізичних кондиціях", – зазначив він .

Кавендіш перемагав на етапах "Тур де Франс", "Вуельти Іспанії" і "Джиро д'Італія", виграв золото в груповій гонці на чемпіонаті світу з велоспорту на шосе в 2011 році, завоював три золоті медалі в медісоні на трекових чемпіонатах світу.