УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Відомого боксера в його ж будинку застрелив 12-річний школяр

25/01/2019
Відомого боксера в його ж будинку застрелив 12-річний школяр

Поліція в окрузі Ювальде (штат Техас, США) заарештувала 12-річного школяра. Його звинувачують у вбивстві відомого бійця, 24-річного боксера Джона Ванметера (2-4, 1 КО). Джон Ванметер встиг провести шість боїв на професійному рингу.

Інцидент стався в середу, в будинку боксера. Під час події, крім Ванметера в будинку були його кохана і двоє дітей.

Згідно поліцейському рапорту, Ванметер і подруга почули шум. Було схоже, що хтось намагається вибити вхідні двері. Подруга залишилася в кімнаті, боксер пішов перевірити. Через кілька хвилин дівчина Ванметера набрала службу порятунку 911 – вона почула в домі постріл з вогнепальної зброї.

Поліція прибула на місце злочину, виявила лежавшого біля вхідних дверей Ванметера. Куля потрапила боксеру в голову. Хлопця доставили в госпіталь, але врятувати не змогли. У Ванметера залишилися двоє неповнолітніх дітей.


Свідок повідомила поліції прикмети підозрюваного. Це був підліток, одягнений в чорне, з банданою, яка приховувала нижню частину обличчя. Підозрюваного затримали, свідок його впізнала. Виявилося, що це 12-річний школяр. Вбивцю доставили в місцевий центр для неповнолітніх. Йому загрожує до 40 років позбавлення волі.