Відомого футболіста госпіталізували прямо з поля

25/07/2018

Карім Белларабі був доставлений в лікарню через виснаження організму.

Півзахисник "Байєра" Карім Белларабі знепритомнів під час товариського матчу проти "Вупперталера" (2: 0). За даними прес-служби леверкузенців, погіршення самопочуття 28-річного хавбека пов'язано з виснаженням організму.

Карім Белларабі був без свідомості деякий час, лікарі оперативно привели його до тями. Після цього гравець був госпіталізований, де пройшов медичне обстеження. Його здоров'ю нічого не загрожувало, але він був змушений провести ніч під наглядом лікарів.

Раніше у вересні 2017 роки ми повідомляли, що бразильський футболіст Тейшейра помер на полі. У гравця стався серцевий напад, коли він грав з друзями в футбол. У 2017 році футболіст перейшов в "Шериф", виграв з командою чемпіонат Молдови. Тейшейра отримав громадянство Словаччини, виступав за молодіжну збірну країни.

У жовтні 2017 року голкіпер індонезійського клубу Хойрол Худа помер після зіткнення з двома гравцями. У штрафному майданчику сталося зіткнення між Хойрой, його одноклубником і нападаючим команди суперника. Голкіпер після інциденту знепритомнів. Медичний персонал, який працював на матчі, надав першу допомогу футболістові і забрав його на носилках з поля. По дорозі в лікарню Худа помер. Причиною смерті 38-річного футболіста стало пошкодження шиї і голови.
У травні 2016 роки півзахисник румунського клубу "Динамо" Бухарест помер на футбольному полі. Патрік Екенг вийшов на заміну на 63-й хвилині, а через 7 хвилин втратив свідомість на полі. Швидка оперативно доставила Екенга в лікарню, де 10 лікарів робили все можливе, щоб врятувати його, але не змогли.