УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Відомого спортсмена Британії заарештували

11/02/2019
Відомого спортсмена Британії заарештували

Лоуренс Окою зайняв четверте місце на Олімпійських іграх в Лондоні-2012

Гравець клубу з американського футболу "Бірмінгем Айрон" Лоуренс Окою звинувачений в організації занять проституцією. Операція по затриманню пройшла 6 лютого в штаті Алабама, США.

Окою і ще 12 підозрюваних були арештовані. В "Бірмінгем Айрон" підтвердили, що сповіщені про затримання свого гравця, проте подальших коментарів не надходило.

Британець прибув в США заради кар'єри в американському футболі.  Після проходження переглядів для команд Національної футбольної ліги (NFL) 27-річний Окою приєднався до "Бірмінгем Айрон", який виступає в Альянсі американського футболу. Гравець не провів жодного матчу за новий клуб.

Окою – колишній член олімпійської збірної Великобританії. На його рахунку – четверте місце на Іграх 2012 року в метанні диска. Він також володіє національним рекордом по дальності метання снаряда – 68,24 метра.

Нагадаємо, що іспанський суд засудив Кріштіану Роналду до 23-місячного тюремного терміну і штрафу в розмірі 18,8 мільйона євро.

Роналду відбуде покарання умовно, так як, за іспанським законодавством, знаходження у в'язниці передбачено тільки у випадках, коли термін перевищує два роки.

Португалець звинувачувався в тому, що в період з 2011 по 2014 рік, під час виступів за мадридський "Реал", зробив чотири окремих податкових злочину, завдавши збитків державі в розмірі 14,7 мільйона євро.