УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Відпочивав на Мальдівах із запальною білявкою: як живе та чим займається відомий український спортсмен Олег Верняєв

05/06/2018
Відпочивав на Мальдівах із запальною білявкою: як живе та чим займається відомий український спортсмен Олег Верняєв

Олег Верняєв – відомий український гімнаст, який в своєму юному віці уже досягнув вершини Олімпу. Олег є першим українським спортсменом, якому вдалось виграти Кубок світу. Важко повірити, що він у свої 24 роки спромігся досягнути таких вершин! Безумовно, це та людина з якої потрібно брати приклад!

Перелік перемог та здобутків Олега доволі великий. Він не покладаючи рук працював над собою, що дало відповідний результат – місце серед найкращих спортсменів України. Зокрема, він є золотим, срібним та бронзовим призером багатьох олімпіад та чемпіонатів.

Олег Верняєв доволі часто потрапляє у різні скандали. До прикладу, йому розбили машину через те, що він не захотів співати образливу пісеньку про Путіна. Напередодні пропонували російське громадянство, однак він відмовився. Цікаво, що громадянство йому пропонували не тільки росіяни, але й азербайджанці. Вони захотіли заманити юного спортсмена до своїх лав після олімпіади в Лондоні в 2012 році. Проте, Олег залишається патріотом України, він не поведеться на ласий шматок на стороні.

"Все по поличках розклали. П'ятірку зелені від регіону зарплата, навчання в будь-якому інституті, квартира мені відразу, батькам працевлаштування. Ну, і плюс ще від Федерації зарплата”, – розповідає Олег.

Особисте життя молодого та перспективного гімнаста доволі динамічне. Олег зустрічався з бельгійською гімнасткою. Однак пара розійшлась. За словами Олега через те, що йому не вдавалось поєднувати любовні справи зі спортом. У 2016 році на своїй сторінці в Instagram Олег виставив фото із прекрасною дівчиною. Пара відпочивала на гарячих Мальдівах. За деякими даними – це була 18 річна Валерія Ніколенко.

Нещодавно, на початку 2018 року молодий спортсмен взяв паузу в спортивному житті через стан здоров’я. Він переніс дві операції : на плечі та на нозі. На щастя, вони пройшли успішно. Олег перебуває зараз на реабілітації. Наступний сезон він пропустить, однак обіцяє скоро повернутись та виграти ще декілька медалей!

"Я ще повернуся", – не втрачає оптимізму наш олімпійський чемпіон.

Давайте побажаємо юному спортсмену швидкої та легкої реабілітації та швидкого повернення в спорт!

 

Я думаю многие его знают ! @pivovarovmusic ________________________ Шёл когда на воздвиженку понятия не имел , кто этот парень ? познакомился очень приятный весёлый тип оказался )) Рад знакомству ??

Допис, поширений Oleg Verniaiev (@verniaiev13)

 

В гостях у моего друга @zhanbeleniuk и его злого собакена @casper_beleniuk Спасибо вам ?

Допис, поширений Oleg Verniaiev (@verniaiev13)

 

Вот и до моря добрался но только взглядом ? ☀️ * * #sea #sun #relax #israel #telaviv

Допис, поширений Oleg Verniaiev (@verniaiev13)