УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Відсторонено за допінг: українець збирається судитись з WADA

18/04/2018
Відсторонено за допінг: українець збирається судитись з WADA

Спортсмен має намір довести свою правоту

Український важкоатлет Олександр Пелешенко прокоментував ситуацію з тимчасовим відстороненням від змагань через підозри в порушенні антидопінгових правил.

"Скажу так, як є. Цей препарат міститься в ліках Тенорма. За два дні до допінгу мені було погано: з тиском проблеми. Я поїхав в лікарню, мені лікарі прописали ці ліки. Те, що в ньому заборонені препарати є, я не знав. У мене є всі довідки від лікарів. І тепер я буду судитися з WADA", – цитує Пелешенка Tribuna.

Міжнародна федерація важкої атлетики тимчасово відсторонила українського штангіста, дворазового чемпіона Європи від змагань через виявлення в його організмі забороненої речовини. Про це повідомляється на сайті організації.

У пробі Пелешенка виявили заборонений хлорталідон. Спортсмена відсторонили на термін, поки буде проводитися розслідування, у разі, якщо з'ясується, що українець не порушував антидопінгові правила, федерація повідомить про це додатково.

Зазначимо, раніше Пелешенко вже попадався на допінгу – в 2013 році він був дискваліфікований на два роки після того, як в його крові був виявлений станозол.

У 2016 і 2017 роках Олександр Пелешенко ставав чемпіоном Європи з важкої атлетики у сумі двоборства, а на Олімпіаді в Ріо посів четверте місце.