УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Виходила заміж уже вагітною”: дізнайтеся більше про красуню-дружину та сімейне життя багатодітного батька Андрія Шевченка

06/05/2018
“Виходила заміж уже вагітною”: дізнайтеся більше про красуню-дружину та сімейне життя багатодітного батька Андрія Шевченка

Його історія схожа на фантастичну казку. Хлопець з маленького села на Київщині став футбольною легендою і грав у кращих світових клубах.

Проте для того, щоб ставити спортивні рекорди поряд потрібно мати людину, яка завжди підтримає у важку хвилину. І в Андрія Шевченка така є. Дізнайтесь усі секрети життя відомого футболіста поза полем.

У 1999 році українець їде грати в Італію. Там він став місцевою зіркою та завів не менш відомими й впливовими друзями. Завдяки цьому він і познайомився з американською красунею -моделлю Крістен Пазік. Звів молодих людей Джорджіо Армані. Модель була захоплена грою Шевченка і хотіла зробити йому комплімент, а футболіст закохався у дівчину у той же момент.

Андрій і Крістен почали спілкуватися, разом з'являтися на світських заходах і не боялись казати пресі, що вони щасливі.

14 липня 2014 року пара одружилась у Вашингтоні, наречена тоді була на 6 місяці вагітності. Їхнім первістком став Джордан. Через два роки народився Крістіан. Футболіст навіть був присутній на пологах дружини.


Перший син – це головний футбольний уболівальник, розбирається в командах і системах гри, а Крістіан грає у великий теніс і вже робить помітні успіхи.

У 2012 і 2014 Крістен подарувала чоловікові ще двох хлопчиків Олександра і Райдера Габріеля.


Раніше Андрій Шевченко жив на дві країни. Проте після того як Андрію запропонували тренерське крісло у Києві дружина погодилась переїхати з ним у столицю України.
Одного разу в інтерв'ю футболіст признався, що у Києві на посаді тренера у нього є більше часу на сім'ю ніж раніше, коли він був гравцем. Він намагається більше часу проводити з синами, які також є прихильниками футболу.

Крістіан, син Андрія, вже грає у футбол.
"У нього є іскра. Йому подобається вставати зранку і їхати на тренування"- розповідав батько.

Для такого великого сімейства потрібен великий будинок, і він у легендарного сімейства є. У 2010 році він придбав будинок на Карибських островах, де вони люблять відпочивати.

Цей будинок футболіст називає «скромною халупкою», якого їм вистачає для хорошого відпочинку. У Києві у Шевченка була квартира на вулиці Десятинній, коли його дружина з синами ще жила в Лондоні.
Але пізніше Андрій придбав розкішну квартиру в будинку на вулиці Грушевського, недалеко від стадіону «Динамо». В цьому будинку купили житло багато високопоставлених українських чиновників, але більшість господарів не живуть там, а здають житло в оренду.