Головні новини

Вихрист здобув для Україні третє золото Чемпіонату Європи з боксу

24/06/2017

Українські боксери тріумфально завершили виступ на домашньому Чемпіонаті Європи, який проходив у Харкові.

У фінальному поєдинку в категорії понад 91 кілограм третю золоту медаль для України виборов Віктор Вихрист, здолавши англійця Фрейзера Кларка.

У вирішальному бою український супертяж володів невеликою перевагою і переміг одноголосним рішенням суддів.

Таким чином, Україна посіла перше командне місце на Чемпіонаті Європи з трьома золотими, однією срібною та двома бронзовими медалями.

Раніше Знай.Спорт повідомляв, що золото європейської першості завоювали українці Юрій Шестак у ваговій категорії до 60 кілограм і Олександр Хижняк у ваговій категорії до 75 кілограм.

Срібним призером Чемпіонату Європи став Микола Буценко, а бронзовими Дмитро Замотаєв і Євген Барабанов.