УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Вільямс відмовилася від участі в турнірі. Хто замінить знамениту тенісистку

06/08/2018
Вільямс відмовилася від участі в турнірі. Хто замінить знамениту тенісистку

Серена Вільямс не буде виступати на турнірі в Монреалі

Знаменита американська тенісистка Серена Вільямс, 23-кратна переможниця турнірів Великого шолома, знялася з турніру в Монреалі. Причина не розголошується. Це не пов'язано з травмами, а якісь особисті питання.

Її місце в турнірі займе німкеня Тетяна Марія, яка в першому раунді зустрінеться з Алізе Корне. Нагадаємо, раніше Вільямс зазнала найбільшої розгромної поразки у своїй кар'єрі.

Серена Вільямс обіграла чешку Крістіну Плішкову – 7:6 (7: 4), 6:4. Відзначимо, що це перша перемога Вільямс на грунті за два роки. Нагадаємо, що Серена повернулася в Тур після народження дочки. Для виступів на Ролан Гаррос Серена вибрала чорний облягаючий костюм, який викликав бурхливе обговорення в соцмережах. Сама ж тенісистка пояснила такий вибір костюма тим, що її надихнула країна Ваканда з фільму "Чорна пантера".

"Я називаю цей наряд "кетсьют". Мене надихнула країна Ваканда з фільму "Чорна пантера". Це весело. Я відчуваю себе в ньому воїном, як королева з Ваканди. Мені подобається жити в світі фантазій, насправді, я завжди хотіла відчути себе супергероєм, і тепер у мене є така можливість. Я дійсно відчуваю себе супергероєм в цьому костюмі", – цитує Серену офіційний сайт турніру.

На рахунку Серени Вільямс більше 90 перемог у турнірах Великого шолома і WTA. Вільямс – переможниця 39 турнірів Великого шолома (23 – одиночний розряд, 14 – парний розряд, 2 – змішаний парний розряд), а також підсумкового чемпіонату WTA 2001, 2009 2012, 2013 і 2014 років і Кубка Великого шолома 1999 року.