Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Вимагач погрожував дружині Міхаеля Шумахера вбити їхніх дітей

18/05/2017
Вимагач погрожував дружині Міхаеля Шумахера вбити їхніх дітей


Вимагач вимагав у подружжя семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера Корінни 900 тисяч євро, погрожуючи розправитися з їхніми дітьми, повідомляє німецька преса.


Перше повідомлення електронної пошти прийшло на адресу Корінни Шумахер в лютому 2016 року. Невідомий написав: "Якщо ми не отримаємо гроші до 31 березня 2016 року, ваша дитина потрапить в аварію. Так чи інакше, в Формулі-4 відбувається чимало нещасних випадків". На той час син Шумахерів, Мік, вже брав участь у гонках Формули-4.


Інший лист з вимогою грошей чоловік відправив Еріха Сиксту – найбільшому акціонерові і гендиректору компанії з прокату автомобілів Sixt.


Вирахувати злочинця вдалося після того, як Корінна Шумахер звернулася в поліцію. Шантажист залишив в повідомленні електронної пошти номер банківського рахунку.


У суді 25-річний чоловік зізнався у скоєному, однак не зміг пояснити причини свого вчинку.
Нагадаємо, що Шумахер отримав серйозні пошкодження голови в грудні 2013 року, катаючись на лижах у французькому Мерибелі. Міхаель більше півроку перебував у комі після нещасного випадку. Достовірної інформації про здоров'я гонщика немає.