Вімблдон-2018: як ідуть справи в українських тенісистів

04/07/2018

Відразу три представниці України покинули найпрестижніший тенісний турнір Вімблдон, який триває у Лондоні.

Ще вчора Катерина Бондаренко на старті основної сітки одиночного розряду Вімблдону поступилася Люсі Шафаржовій – 4:6; 4:6, інформує Федерація тенісу України.

Також зачохлика ракетку найсильніша українська тенісистка Еліна Світоліна. Вона несподівано програла в першому колі німкені Тетяні Марії – 6:7 (3:7); 6:3; 1:6.

Сьогодні ж Катерина Козлова поступилася американці Дженніфер Брейді – 2:6; 7:6 (7:4); 2:6.

Нагадаємо, що в друге коло Вімблдону вийшли Сергій Стаховський та Леся Цуренко.

Стаховський доволі впевнено провів перші два сети, не віддавши за цей час жодної подачі. Українець забрав одну подачу суперника в першій партії і дві – в другому, завдяки чому повів у рахунку 2:0, повідомляє SportArena.com.

Для перемоги в матчі Стаховському треба було виграти ще один сет, але в третій партії він несподівано поступився.

Стаховський і Соуза обмінялися ранніми брейками, але при рахунку 5:5 португалець зробив ще один брейк, а потім подав на сет – 7:5. У четвертій партії боротьби не було: українець узяв тільки один гейм, 1:6. Здавалося, що Соуза переламає хід матчу і зробить камбек, але у вирішальний момент Стаховський дотиснув опонента.

У п'ятій партії Сергій зробив один брейк і виграв сет – 6:4, а разом з ним і матч (3:2). У другому колі Сергій Стаховський зіграє проти Сема Куеррі, 11-ї ракетки турніру.

Водночас Леся Цуренко без проблем перемогла Тімею Бабош з Угорщини. Українська тенісистка переграла опонентку у двох сетах – 7:5, 6:2.

Україну на турнірі, крім Цуренко і Стаховського, представляють ще четверо тенісистів: Олександр Долгополов, Еліна Світоліна, Катерина Бондаренко та Катерина Козлова.