УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Він увійшов в історію: Неймар розповів, як ставиться до Роналду

31/03/2018
Він увійшов в історію: Неймар розповів, як ставиться до Роналду

Форвард збірної Бразилії і ПСЖ Неймар розповів, як ставиться до Кріштіану Роналду, а також висловився про можливий вихід зі складу «парижан»

«Я поважаю Кріштіану Роналду – він вже увійшов в історію і дуже багато зробив для футболу. Він є тим гравцем, на якого треба рівнятися і пробувати досягти його висот. Він, як і Мессі, провів останні 10 років на вершині, й усі прагнуть бути настільки хорошими футболістами, як вони», – зазначив він.

Неймар також уточнив, що крім Роналду в Реалі також є відмінні гравці, а «Мадрид» не є командою одного футболіста.

У той же час Неймар розповів, що думає про чутки щодо свого нібито виходу зі складу «парижан».

«Чутки про мій відхід з ПСЖ? Я приїхав до Парижа, щоб творити історію. Ці чутки присутні постійно, і будуть присутні й далі. Я нічого не можу сказати, щоб їх розвіяти», – підкреслив він.

Нагадаємо, найдорожчий футболіст світу не повернеться на поле в найближчий місяць. Бразильський нападаючий отримав перелом плеснової кістки в поєдинку чемпіонату Франції проти Марселя (3: 0). За словами журналістів, він прибув в клініку, яка знаходиться в бразильському місті Белу-Орізонті. Операція пройде під керівництвом хірурга національної збірної Бразилії Родріго Ласмара.

Очікується, що процедура триватиме від 60 до 90 хвилин. В даний момент медики ПСЖ працюють спільно з колегами з бразильської національної команди, щоб забезпечити швидке одужання Неймара і його участь в Чемпіонаті Світу-2018.