УКР
App for android App for apple
Бокс
3

“Він значно краще за мене”: Ентоні Джошуа дав неочікувану оцінку Василю Ломаченку

24/02/2019
“Він значно краще за мене”: Ентоні Джошуа дав неочікувану оцінку Василю Ломаченку

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, IBF, IBO і WBO, знаменитий боксер Ентоні Джошуа здивував несподіваним висловлюванням про Василя Ломаченка.

Британський суперважковаговик зізнався, що не вважає себе найталановитішим боксером.

При цьому Ентоні Джошуа заявив, що український чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко краще за нього.

«Я не стежу за рейтингами. Я просто чемпіон світу в суперважкій вазі. Я багато тренуюся, працюю і виходжу на ринг. Насправді я не є найталановитішим боксером в світі. Ви ж знаєте, людям подобається Ломаченко. Він значно краще за мене. Я просто сильний і постійно підтримую форму. Я можу битися з кращими боксерами і провів два об'єднавчих бою. Але він талановитіший мене », – наводить слова Джошуа журналіст Майкл Бенсон в Twitter.

Раніше чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO Ентоні Джошуа погодив всі умови свого наступного бою.

Промоутер британського боксера Едді Хірн офіційно оголосив, що в найближчому поєдинку суперником його клієнта буде американець Джаррелл Міллер.

Майбутній бій Джошуа – Міллер стане для британського чемпіона дебютним виступом на території США.

Поєдинок відбудеться 1 червня 2019 року в Нью-Йорку. Місцем проведення бою було обрано легендарна арена Madison Square Garden.