УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Віталік, ти, що з глузду з’їхав?”: Шуховцев

29/04/2018
“Віталік, ти, що з глузду з’їхав?”: Шуховцев

Знаменитий екс-голкіпер Ігор Шуховцев розповів ведучій програми "Моя гра" Аллі Бублій про конфлікт із арбітром Віталієм Годуляном.

Екс-голкіпер Металіста та Зорі Ігор Шуховцев поділився спогадами про матч Зоря – Карпати 2010 року, після якого Шуховцева дискваліфікували на 6 матчів за штовханину з арбітром Віталієм Годуляном.

"Карпати приїхали до нас. Третя хвилина – пенальті. Дивак біг, зачепився за лінію – Віталій Годулян призначив пенальті. Я йому кажу: "Віталік, ти, що з глузду з'їхав?". Тоді було загострення пристрастей, стадіон стояв на вухах. 93 хвилина – знову "точка". Тут мене і "накрило". Після цього я на камеру розповів, що Віталік нас спеціально хотів загнати і т.д.

Тоді мене на десять ігор покарали, я майже півроку не грав. Після цього ми побачилися в аеропорту в Донецьку – я йому навіть руку не потиснув, не привітався. А потім через рік-півтора знову в донецькому аеропорту він підійшов і сказав:

"Шуха, що ти твориш?". Я сказав йому, що це все виглядало, як вбивство. Він сказав, що "потрапив у запару"", – сказав Шуховцев в інтерв'ю Футбол 1.