Вийде у фінал Ліги Європи: українці радіють подвигу Динамо у Римі

09/03/2018

Матч, який подарував фанатам надію

Київське Динамо у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти римського Лаціо здобуло важливу нічию.

Футбольні експерти та звичайні фанати поділились у соцмережах враженнями від гри. Українці пишуть, що вже давно не бачили такої гри Динамо. Спортивний журналіст Роман Бебех, наприклад, не здивується, якщо команда Хацкевича вийде у фінал Ліги Європи, як Дніпро у 2015-му.

Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков зазначив, що цей результат нічого не гарантує перед матчем-відповіддю, але впевнений, що тут і зараз – це непоганий результат.

Нагадаємо, у першому таймі голів забито не було, а ось у другій половині зустрічі команди розщедрилися одразу на чотири забитих м'ячі. На 52-й хвилині Віктор Циганков відкрив рахунок у матчі. Гол вийшов дійсно піжонським. Динамівець підкинув м'яч та п'ятою переправив його у ворота. Після цього Лаціо забив двічі. Але Жуніор Мораес на 79-й хвилині забив чудовий м'яч з дальної дистанції.

Зазначимо, що матч-відповідь Динамо – Лаціо відбудеться 15 березня у Києві на НСК Олімпійський.

Лаціо йде на четвертому місці у Серії А, поступаючись Наполі, Ювентусу та Ромі. В 1/16 Ліги Європи італійці обіграли румунський Стяуа із загальним рахунком 5:2.

"Орли" двічі ставали чемпіонами Італії (1974 та 2000 роки). В єврокубках команда доходила до фіналу Кубку УЄФА у 1998 році та програла міланському Інтеру. У 1999 році римляни перемогли у Кубку кубків УЄФА та стали останнім володарем цього трофею (турнір скасували).

Динамо є дворазовим володарем Кубку кубків УЄФА (1975 та 1986 роки). У 1975 році кияни виграли Суперкубок УЄФА.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи відбудеться 16 березня, коли визначаться усі переможці 1/8 фіналу. Фінал турніру прийме стадіон Парк Олімпік Ліон у Франції. Переможець турніру кваліфікується до Ліги чемпіонів УЄФА 2018-19, а також отримує право зіграти проти переможця Ліги чемпіонів УЄФА 2017-18 в Суперкубку УЄФА 2018, який відбудеться у Таллінні.