УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Вийшло дуже безглуздо! Селезньов образив журналіста і погрожував йому

12/09/2018
Вийшло дуже безглуздо! Селезньов образив журналіста і погрожував йому

Прозвучали «чорт», «баран», «безголовий» і інше.

Історія почалася 6 вересня, коли Олександр Попов в Facebook переказав момент жорсткого спілкування Селезньова з головним тренером збірної Андрієм Шевченком на тренуванні. Той, не соромлячись журналістів навколо, вставив нападнику за надто веселий настрій на тренуванні.

У той же день Україна обіграла на виїзді Чехію (2: 1) і, швидше за все, реакції ніякої не було, але потім збірна приїхала до Львова. 

Селезньов відповів йому з образами і елементами загроз.

«Той, хто це написав – чистий чорт. Я попросив дізнатися, хто це зробив. Якщо він мені попадеться на очі, я йому потиличників нароблю. Я йому просто нароблю потиличників. Ось побачите Андрія Миколайовича, запитаєте його, якщо мені не вірите. А ось це чортяка, яка це написала … Що він поставив мене на місце, або як? А є за що ставити? »

«Ну ось поясніть цьому безголовому, а він – дійсно безголовий, що перед матчами такого писати не можна. Тим більше, писати брехню. Чистий баран. Не забудьте так написати. Ще не попадеться мені на очі, буде пішки на матчі збірної ходити, його не впустять в літак ».

Як відомо, журналісти на виїзні матчі найчастіше літають в одному літаку з командою. З ФФУ частина літає літаком, а частина їздить автобусами, спонсорованих компанією «Перша приватна броварня». У літак потрапляють найвірніші політиці ФФУ і особисто президенту Андрію Павелко. В автобуси – ті, хто хоча б не сильно критикує або партнери ППБ.

Олександр Попов сьогодні відповів на це:

"Селезньову навіть і невтямки, що у відрядження на матчі Чехія – Україна і Україна – Словаччина я їздив самостійно, на персональному автомобілі, тобто без попадання в літак, в який« мене не впустять ». І мені абсолютно все одно, пустять мене в цей літак чи ні"