Визначився ще один учасник півфіналу на ЧС-2018

07/07/2018

Збірна Англії переграла команду Швеції з рахунком 2: 0 в напруженому поєдинку 1/4 фіналу світової першості і вийшла в півфінал

Збірна Англії забила по м'ячу в кожному таймі своєму шведському супернику і отримала право грати в півфіналі ЧС-2018.

ПОПУЛЯРНЕ: “Я оплачу тобі вечерю в будь-якому місці в світі”: Ібрагімович і Бекхем уклали оригінальне парі

Перший тайм вийшов досить напруженим, але аж ніяк не перенасиченим небезпечними моментами. У збірної Англії було явне територіальну перевагу, але ось до ударів по воротах справа не доходила протягом цілих 30 хвилин. Зате під кінець першої півгодини ігрового часу англійці заробили перший кутовий. Ешлі Янг навісив точно в центр штрафного, а Гаррі Магуайр головою вколотив м'яч у дальній кут – 1: 0.

Перед самою перервою у підопічних Гарета Саутгейта був чудовий шанс подвоїти перевагу в рахунку, але Рахім Стерлінг не реалізував вихід один на один.

Однак те, що не вийшло у Стерлінга, вийшло у Справі Аллі. На 59-й хвилині Кіран Тріпп'єр на правому фланзі зіграв на Джессі Лінгард, а той навісив на дальню штангу, де опинився Справі Аллі, який головою відправив другий м'яч у ворота шведів. 2: 0 і англійці йдуть далі.

Суперник збірної Англії в 1/2 фіналу світової першості визначиться в поєдинку Хорватія – Росія.

7 липня. ЧС-2018. 1/4 фіналу

Швеція – Англія – ​​0: 2 (0: 1)

Голи: Магуайр (30), Аллі (59)

Швеція: Ульсен, Лінделеф, Гранквіст, Аугустінссон, Ларссон, Екдаль, Берг, Форсберг (Ульсон, 65), Крафт (Янссон, 85), Классон, Тойвонен (Гвідетті, 65).

Англія: Пікфорд, Уокер, Стоунз, Магуайр, Лингард, Тріпп'єр, Хендерсон (Дайер, 85), Кейн, Стерлінг (Рашфорд, 90 + 1), Аллі (Делфі, 77), Янг.

Попередження: Гвідетті, Ларссон – Магуайр

Сьогодні на світовій першості відбудеться ще один чвертьфінальний поєдинок. О 21:00 збірна Хорватії зіграє з господарями турніру.