Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Владимир КОСТЕВИЧ: «Неприятно, когда меня называют «бандеровцем»

28/01/2017
Владимир КОСТЕВИЧ: «Неприятно, когда меня называют «бандеровцем»

Український футболіст «Леха» Володимир Костевич в інтерв’ю польському виданню Super Express прокоментував свої фотографії на фоні пам`ятника Степану Бандері.

«Це сталося під час презентації нової форми «Карпат». Для її проведення клуб вибрав парк, де розташований пам'ятник Бандері, і призначив трьох гравців. У кожної країни своя історія і я поважаю історію Польщі. Не повинно бути жодних проблем з фанатами – думаю, вони все розуміють. Я знаю, що поляки мають свою думку про Бандеру, українці – свою. Я ніколи не втручався в політику, бо не розуміюся в цьому. Намагаюся робити те, що я роблю найкраще – грати в футбол», – сказав Володимир.

На запитання журналіста, як він реагуватиме, якщо у Польщі його називатимуть «бандерівцем», Володимир Костевич відповів:

«Мені неприємно, коли мене називають «бандерівцем», бо я Володимир Костевич. Я не заслужив, щоб мене називали так. Буде смішно, якщо люди почнуть ображати мене тільки тому, що у мене є фото біля пам'ятника Бандері. Зрештою, це була всього лише презентація форми, яка не мала нічого спільного з політикою. Тут немає нічого такого, що може образити польських фанатів», – підсумував футболіст.