УКР
App for android App for apple
Мотивация
Подобається

Володимир Кличко освоїв новий вид спорту! Тільки погляньте, що з цього получилося

08/09/2018
Володимир Кличко освоїв новий вид спорту! Тільки погляньте, що з цього получилося

Знаменитий український боксер Володимир Кличко відкриває нові горизонти

Легендарний український боксер Володимир Кличко вирішив освоїти новий вид спорту – веслування (Stand-Up-Paddling). На практиці все виявилося не так просто, і українець зламав весло, після чого впав у воду.

Боксер закликає всіх дивитися на це з позитивної сторони і навіть знайшов у цьому мотиваційний момент.

“Потрібно завжди рухатися вперед і бути рушійною силою. Навіть якщо Ви несподівано падаєте – падайте вперед. Хороших вихідних”, – написав Кличко у своєму Instagram.

Нагадаємо, що американський боксер Шеннон Бріггс викликав на бій Володимира Кличка.

"Кажуть, Пиріг думає про повернення. Він знову буде гребти, а я міг би вийти і подивитися, як він виглядає. Мені сказали, через рік Кличко повернувся до спарингів, рухаючись з різними пирогами. Якщо він хоче зробити камбек, тоді ми теж повернемося. Я їм те, що ти їж. Зима близько.

Час починати копатися у подіях без запрошення. Можеш їсти і пити так, ніби я зав'язав. Я подзвонив Володимиру по телефону, а він намагався змінити свій голос. Я сказав, припини, Чемп, я знаю, це ти. Він сказав, що просто хоче отримати кілька боїв і подивитися, що у нього залишилося. Я сказав, не в мою зміну, Чемп", – написав Бріггс в instagram.

Переглянути цей допис в Instagram

It’s all about being a driving force, moving ahead, even if you unexpectedly fall, you’ll fall forward 😉 Have a nice weekend! #facethechallenge #klitschko #willpower #weekend #SUP

Допис, поширений Wladimir Klitschko (@klitschko)