УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Вона була за ним як за кам’яною стіною”: Як зараз живе і чим займається дружина Андрія Гусіна

25/03/2018
“Вона була за ним як за кам’яною стіною”: Як зараз живе і чим займається дружина Андрія Гусіна

Андрія Гусіна не стало восени 2014. Він був зіркою українського футболу і залишиться його легендою. Редакція Корупція. Спорт вирішила дізнатись як живе після смерті чоловіка вдова футбольного генія і його троє дітей.

Андрій та Христина познайомились на дні народженні  мами його друга. Андрій Гусін помітив серед натовпу красиву молоду дівчину і не зміг відвести від неї очей. Христина відчувала, що хлопець пильно на неї дивиться. 


Гусін вирішив не гаяти часу і проводжаючи гостей, запропонував Христині зустрітись наступного дня. Дівчина погодилась. Ця зустріч стала доленосною для обох. Пара створила міцну сім`ю і дала світу три нових життя- Андрія, Івана та Анастасію. 


Андрій був талановитим перспективним футболістом, годувальником сім`ї. Як зізнається Христина в інтерв`ю, вона дійсно почувалась "за мужем". З Андрієм вона була як за кам`яною стіною. 


Все складалось добре. Андрій та Христина Гусіни жили душа в душу, виховували трьох чудових дітей. Однак одна фатальна подія перевернула життя всієї сім`ї, друзів та близьких Андрія.
Футболіст 17 вересня 2014 року загинув. Він розбився на мотоциклі , не впоравшись з керуванням.
 дуже важко переживала смерть коханого чоловіка і люблячого тата. Втім вона знала, що має поставити на ноги дітей і в жодному разі не опускати руки.  


Після трагедії  Гусіна почала жити заново. Жінка намагалась відганяти сумні думки роботою. Вона разом з донечкою займалась декором, шила. Христина сиділа за столом і збираючи прикраси, плакала. 

Жінка постійно нагадує дітям, що вони –Гусіни і мають гордо нести прізвище батька.  Зараз Христина Гусіна займається улюбленою справою – дизайнерством і декором, а найголовнішою і найважливішою справою її життя є виховання трьох гідних спадкоємців талановитого спортсмена, що назавжди увійшов в історію українського футболу. 


Андрій завжди буде в їхніх серцях та душах. Христина вірить, що чоловік  спостерігає за ними та оберігає. Хай навіть на небесах.