УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Вона одна з найкрасивіших тенісисток сучасності. А чи бачили ви коханого Еліни Світоліної? Цей британець просто мрія!

31/01/2018
Вона одна з найкрасивіших тенісисток сучасності. А чи бачили ви коханого Еліни Світоліної? Цей британець просто мрія!

Еліна Світоліна – відома українська тенісистка,виграла десять турнірів WTA в одиночному розряді та два — в парному, третя ракетка світу в рейтингу WTA станом на січень 2018 року . Діставалася чвертьфіналів на Відкритому чемпіонаті Франції 2015 і 2017 років, Відкритому чемпіонаті Австралії 2018 року та на Олімпійських іграх 2016 року.

Іншого шляху Еліна й не могла собі уявити, її мама-майстер з веслування, батько займався боротьбою, тому й майбутня чемпіонка почала займатися тенісом з чотирьох років.

Ще з дитинства успішній спортсменці почали надходити заманливі пропозиції з інших країн.Проте вона ніколи не зраджувала українському прапору. У юності Еліна Світоліна навчалася в академії колишньої першої ракетки світу, переможниці семи фіналів Гранд Слем та олімпійської чемпіонки Жустін Енен.Там же і почалися перші великі гонорари. Еліна одного разу в інтерв'ю розповіла, що перші гроші витратила на телефон, тому що дуже хотіла.

На запитання журналістів, куди вона витрачає багатомільйонні виграші, Еліна відповідає, що це не тільки її гроші, але й команди.Те, що залишається вона інвестує в нерухомість.Тенісистка має житло у Лондоні та Монако. Крім того, спортсменка заявила, що зайнялася б благодійністю, якщо б заробила 100 мільйонів доларів.

"Якщо б у мене було 100 мільйонів доларів, то однозначно я б зробила пожертвування на розвиток освіти в Україні. Думаю, це важливо, якщо займаєшся благодійністю, то починати треба зі своєї країни", — розповіла Світоліна.

 

Проте окрім своєї спортивної кар'єри, Еліна може похвалитися своєю вродою. Особливо, всі захоплюються волоссям українки.

"Завжди ношу довге волосся. Мені подобаються коротке волосся, але мені більше пасує з довгим волоссям,мені так каже багато людей."- ділиться думками Еліна.

У тенісистки є два татуювання на правому зап'ясті – це символ "Ом", а друге збоку на руці – це "Carpe Diem", яке означає "Лови момент".

Українська чемпіонка встигає і в особистому житті. Її обранець – британець і теж спортсмен. Ріс Топлі – професійний гравець у крикет.

"Ріс дуже популярний в Англії. Його одразу впізнають. Він займається– крикетом.Це дуже популярний вид спорту, на другому місці за популярністю у Великобританії. Мене тут знають як його дівчину, тому що знають, що у Ріса є дівчина-тенісистка, яка займає лідерські позиції в світовому рейтингу. А на тенісних турнірах – навпаки. Ріса впізнають, тому що він – мій хлопець."- розповідає Еліна.

Також Еліна додала, що зустрічаються вони, коли є вільний час, тому що кожен займається своєю кар'єрою. Їхнє особисте життя знаходиться десь посередині між тенісом і крикетом.

 

 

 

Cozy Sunday evening ?

Публикация от Elina Svitolina?? (@elisvitolina)