УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Вона всього лише помила голову в салоні краси … Те, що сталося через 2 тижні, – обурливо! (ФОТО)

24/03/2016
Вона всього лише помила голову в салоні краси … Те, що сталося через 2 тижні, – обурливо! (ФОТО)

Похід в перукарню – улюблене проведення часу багатьох дівчат. Адже таким чином можна відпочити кілька годин від усіх життєвих проблем і суєти.

Але навіть тут є свої підводні камені – це так званий синдром салону краси. Таке трапляється під час найприємнішою процедури – миття голови, коли ти найбільш розслаблена і вразлива.
ZXCSA

Чим небезпечні перукарські салони

Неправильне положення шиї провокує перетискання судин, а це, в свою чергу, може викликати інсульт.

Є також небезпека утворення тромбів. При пошкодженні судин кров згортається і утворюється непрохідність, а якщо згустки крові потраплять в мозок – може статися інсульт.
 

2 (1)
 
Молода мати двох дітей Елізабет Сміт в січні 2014 року пережила інсульт. Зробивши знімок в лікарні, лікарі прийшли до висновків, що причиною інсульту стало крісло-мийка в салоні краси.

Реабілітація жінки тривала довгі місяці і коштувала недешево. Елізабет подала в суд на престижний салон в грудні 2015 року. Тепер вона з обережністю ставиться до таких закладів і перукарнях послуг.
 

Адвокат Елізабет спочатку сумнівався в правдивості того, що інсульт стався саме після походу в салон. Але цей факт був підтверджений незалежними експертами.

Нехай це і рідкісний випадок, але ніхто не застрахований від таких наслідків. Тому будь уважний і обережний, відвідуючи паркмахерский салон.

В першу чергу зверни увагу на стілець в перукарні, він повинен добре регулюватися і надійно підтримувати область шиї. Попроси перукаря підкласти скручений рушник під шию, щоб уникнути нещасного випадку.

 

ПЕРШІ ОЗНАКИ ІНСУЛЬТУ
шум у вухах з почуттям закладеності
утруднена мова
слабкість в кінцівках (в руці або в нозі)
сильний раптовий головний біль і запаморочення


Слід пам'ятати, що не потрібно піддаватися паніці. Ця стаття всього лише попередження про те, як уважно потрібно ставитися до свого здоров'я. Бажаємо тобі залишатися завжди красивим і привабливим, а головне – здоровим!