Воротар “К’єво” зіткнувшись з Роналду потрапив до лікарні з переломом носа

19/08/2018

Стефано Соррентіно знепритомнів після удару об ногу Роналду і був замінений

Голкіпер "К'єво" Стефано Соррентіно отримав травму в матчі першого туру чемпіонату Італії проти "Ювентуса". В одному з епізодів Соррентіно зіткнувся з новачком туринців Кріштіану Роналду, після чого втратив свідомість і не зміг продовжити зустріч, поступившись місцем на полі своєму партнеру по команді Андреа Секуліну.

Медичне обстеження показало, що внаслідок зіткнення з капітаном збірної Португалії у Соррентіно діагностований перелом носа, а також травма шийного відділу хребта.

Зустріч, що пройшла у Вероні в суботу, завершилася з рахунком 3:2 на користь діючих чемпіонів Італії. Матч з "К'єво" став дебютним у серії А для Кріштіану Роналду, який вийшов в стартовому складі і провів на полі всі 90 хвилин.

"К'єво" – "Ювентус" – 2:3 (1:1)

Голи: Хедіра, 3 (0:1). Стемпіньскі, 38 (1:1). Джаккеріні, 56 – з пенальті (2:1). Бані, 75 – в свої ворота (2:2). Федеріко Бернардескі, 90 + 3 (2:3).

Гра почалася з хвилини мовчання через трагедію, що сталася внаслідок обвалу моста в Генуї у вівторок.

Нагадаємо, що "К'єво" вирішив заробити на трансфері Роналду в "Ювентус" і підняв ціну на квитки на стартовий матч сезону.