Воротаря оглушило: вибух на стадіоні в Аргентині перервав матч

08/04/2018

У поєдинок втрутилися фанати

Матч чемпіонату Аргентини Колон – Велес Сарсфілд було перервано через поведінку фанатів. Уже на початку першого тайму вболівальники почали кидати на поле петарди. Одна з них оглушила голкіпера Велеса Сезара Ригамонті. Арбітр вирішив зупинити зустріч.

Нагадаємо, у самому кінці матчу чемпіонату Бразилії між Фламенго і Атлетику Гояніенси (3:1) на поле вибіг уболівальник "стерв'ятників" і став на коліна перед воротарем Жуліо Сезаром.

Відомий виступами за Інтер, з яким він завоював 13 титулів, включаючи кубок Ліги чемпіонів, колишній голкіпер бразильської збірної не відразу, але зміг переконати фаната піднятися з землі, обійняв його і в знак подяки подарував йому свої ігрові шорти.

38-річний Сезар наприкінці січня підписав тримісячний контракт з Фламенго, своїм рідним клубом, де він виступав з 1997 по 2005 рік. Через кілька тижнів він офіційно завершить ігрову кар'єру.