УКР
App for android App for apple

Впав у депресію: відомий боксер став багато пити після перемоги над росіянином

10/04/2018
Впав у депресію: відомий боксер став багато пити після перемоги над росіянином

Майк Перес став багато випивати

Кубинський боксер Майк Перес (23-3-1, 15 KO) зізнався, що впав в депресію після своєї перемоги над росіянином Магомедом Абдусаламовим (18-1, 18 КО), який після бою був госпіталізований і до цього часу знаходиться в інвалідному візку.

Боксер розповів, що практично кожен день напивався приходячи додому ввечері з тренувань.

Майк Перес регулярно пив через хвилю критики на свою адресу до того, як вийшов на бій проти росіянина Олександра Повєткіна (34-1, 24 KO).

"Бій з Абдусаламовим змінив моє життя. До мене надходило безліч негативної інформації та коментарів від усіх навколо, і я став випивати, а також робити багато нерозумних речей.

Перед поєдинком з Повєткіним, я напивався кожен день приходячи додому. Коли я впав на настил в 1-му раунді мені було абсолютно плювати. Але з іншого боку, цей нокаут мене розбудив і я встав на ноги", – передає слова Переса BoxingScene.

Нагадаємо, що Повєткін здобув перемогу технічним нокаутом над Пересом в першому раунді. Бій відбувся 22 травня 2015 року. На кону цього поєдинку було звання обов'язкового претендента на бій з чемпіоном світу за версією WBC.

Нагадаємо, зараз Олександр Повєткін зосереджений на тому, щоб провести бій з чемпіоном WBA, IBF, WBO і IBO у важкій вазі британцем Ентоні Джошуа (21-0, 20 КО).

Відзначимо, що WBA санкціонувала захист титулу Джошуа проти Олександра Повєткіна. На переговори сторонам відведено 30 днів.