УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Вперше в історії: боєць UFC став ринг-боєм на жіночих боях

29/03/2018
Вперше в історії: боєць UFC став ринг-боєм на жіночих боях

Вперше таблички з раундами виносив чоловік

Чинний боєць UFC Еліас Теодору став ринг-боєм під час жіночих боїв Invicta FC 28 в Юті (США).

Це перший випадок в історії єдиноборств, коли таблички з раундами виносив чоловік.

"Чесно кажучи, я більше нервував, коли ніс табличку, ніж під час свого останнього бою. Під час бою я просто повинен залишатися собою. Але, з'являючись на рингу в якості ринг-боя, виходжу із зони комфорту. Я трохи побоювався реакції людей", – поділився враженнями Теодор.

Відзначимо, що бійцівські види спорту часто критикують через ринг-гьорлз. На думку критиків, відверті наряди дівчат приводять до сексуальної об'єктивації. Вирішенню цієї проблеми сприяє поява ринг-боїв.

До слова, у новому сезоні Формули-1 вирішили відмовитися від грід-гьорлз. Офіційна причина – протиріччя сучасним соціальним нормам.

Нагадаємо, уперше в історії ММА жінка-трансгендер виграла бій у чоловіка. Історична подія відбулася на турнірі з ММА Mr. Cage 34 в Бразилії.

21-річна жінка-трансгендер Енн Веріато виграла бій у Райлсона Пайксао.

Енн продовжила битися з чоловіками навіть після зміни статі, вважаючи нечесним перехід в жіночу категорію.

"Я вважаю, що для мене справедливо боротися саме з чоловіками. Мені ніколи не спадало на думку боротися з жінкою – думаю, що я занадто гарна для цього", – цитує спортсменку Газета.ru.

аніше боєць змішаних єдиноборств Синтія Калвільо отримала подвійну дискваліфікацію за вживання марихуани.

Як повідомляє MMA Fighting, після того, як USADA дискваліфікував спортсменку на півроку, Атлетична комісія штату Невада відсторонила її на дев'ять місяців. Крім того, Калвільо повинна виплатити штраф у розмірі $6150 за позитивний тест на марихуану перед турніром UFC 219.

Оскільки Калвільо брала участь в заході, який проходив в Лас-Вегасі, Атлетична комісія штату Невада, разом з USADA, має юрисдикцію відстороняти спортсменів за порушення антидопінгових правил.