УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Вперше за 15 років!”: Відомий український тенісист кардинально змінив імідж

17/08/2018
“Вперше за 15 років!”: Відомий український тенісист кардинально змінив імідж

Перша ракетка України Олександр Долгополов кардинально змінив імідж після операції на руці.

Останні 15 років Долгополов був з довгим волоссям, однак через операцію на кисті спортсмену довелося внести корективи в зовнішній вигляд. Відповідне фото він опублікував у своєму Instagram.

"Як виявилося, проблемно зав'язувати хвостик однією рукою. 15 років з довгим волоссям", – підписав фотографію Олександр Долгополов.

У нинішньому сезоні українець зіграв лише 10 матчів в ATP-турі через постійні травми, а в цьому місяці переніс операцію, яка вибила його з гри як мінімум до січня 2019 року.

Нагадаємо, Олександр — син відомого тенісиста Олександра Долгополова-старшого, тому відомий як Олександр Долгополов-молодший. Народився 7 листопада 1988 року у м. Києві. Він розпочав займатися тенісом у 3 роки, а в ATP турі виступає з 2006, в січні 2012 досяг 13 рядка в рейтингу ATP.

Олександр Долгополов грає ракетками Wilson Pro Staff 95S. До 2014 року одяг та взуття Адідас. З початку 2015 року підписав контракт, за яким став офіційним представником фірми Joma («Хо́ма»).

Как оказалось,проблемно завязывать хвостик 1 рукой😄😄 15 лет с длинными волосами ✅! Appeared to be tough to make a ponytail with 1 hand😄😄 15 years with long hair ✅! #thedog #diadora

Публикация от Alex Dolgopolov AKA "THE DOG" (@alexdolgopolov)