УКР
App for android App for apple

“Все дуже швидко сталося – буквально за тиждень”: В Мережі з’явились унікальні кадри з весілля Усика. Шанувальники в захваті

04/06/2018
“Все дуже швидко сталося – буквально за тиждень”: В Мережі з’явились унікальні кадри з весілля Усика. Шанувальники в захваті

В мережі з'явилось унікальне відео весілля відомого українського боксера Олександра Усика з дружиною Катериною.

Їхня історія кохання розпочалась ще в школі. Спершу вони лише гуляли, однак згодом тепла дружба переросла в міцні стосунки. Зовсім скоро Олександр встав на одне коліно і запропонував одружитись, Катерина не вагаючись відповіла "Так"! Весілля вони зіграли ще у вересні 2009 року.

Зараз пари виховує трьох чудових дітей. У лютому 2009 народилась донька Ліза. Згодом пара знову вирішила поповнити сім'ю і вже в 2013 народився син- Кирило. Однак, на цьому закохані не зупинились. В 2015 народився син Міша. Цікаво, що Олександр хоче мати велику сім'ю, зокрема планує четверту дитину!

Довгий час пара не публікувала жодного відеоматеріалу з весілля, однак зараз мережу Інтернет заполонило вірусне відео, де знаменитий боксер Усик одружується з Катериною Хмелевською. Подія відбувається в РАГСі в сонячному місті Сімферополі. Відео доволі позитивне, воно передає атмосферу справжнього українсього весілля. Цікаво, що на ньому Олександр та Катерина тримають бокали шампанського – необхідний атрибут кожного веслілля. Згодом вони випивають та, не довго думаючи, кидають їх через плечі. Звісно, що, не дивлячись куди кидаєш, можна попасти в що або в кого завгодно. Олександру це вдалось зробити вдало, однак Катерина трішки "скосила". Вона потрапила в машину із весільного кортежу, яка була припаркована поряд місця події. Сподіваємось, що водій лояльно поставився до такої своєрідної традиції. Як кажуть "посуд б'ється на щастя!". Безперечно, дивлячись на те, яка міцна сімя в Олексндра – це було, все-таки, на щастя!

"Ми планували весілля і раніше. Але коли я приїхав після чемпіонату світу, то все дуже швидко сталося – буквально за тиждень. Дружина вже була вагітна, тому довелося прискоритися. Швидко зробили весілля, спонтанно, але дуже круто вийшло – з друзями та близькими" , – згадував пізніше боксер.

Олександр Усик став всесвітньо відомою зіркою боксу. Безперечно в усіх починаннях його всіляко підтримувала Катерина. Її любов та допомога стали незамінними для боксера.