УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Все одно крутіше всіх!”: Харлан похвалилась, як проводить відпустку

03/08/2018
“Все одно крутіше всіх!”: Харлан похвалилась, як проводить відпустку

Ольга Харлан відпочиває в Києві

Найтитулованіша українська фехтувальниця Ольга Харлан, чемпіонка Європи та світу, проводить відпустку в Києві. Харлан вирішила спробувати себе в серфінгу і підкорити невелику хвилю.

"Те саме почуття, коли ти крутіше всіх (насправді далеко не так). Те саме почуття, коли ти на хвилі", – підписала опубліковане в соцмережах фото Харлан.

Також Ольга Харлан розповіла, як на неї вплине пропуск гран-прі в Москві.

Харлан вважає, що її відсутність на гран-прі в Москві особливо не відобразиться на загальному заліку Кубка світу. Харлан здобула перемоги на гран-прі в Канкуні і Сеулі, однак на наступний не відправиться. Українським спортсменам заборонено брати участь на турнірах, які проходять в Росії.

"Моя відсутність в Москві не сильно вплине на загальний залік Кубка світу. В минулому році я посіла там дев'яте місце, трохи очок отримала. Так що якщо туди не поїду, то трохи втрачу. Але в наступному році вже починається олімпійський відбір, і Гран прі в Москві – це один з етапів, який буде враховуватися, тому це проблематично", – сказала Харлан в інтерв'ю.

 

То самое чувство, когда ты круче всех(на самом деле далеко не так😁) То самое чувство, когда ты на волне😌🏄🏼‍♀️ #surfing #beginner #summer #holidays

Публикация от Kharlan Olga (@olgakharlan)