УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Вже 2 роки, як офіційна дружина”: Вся правда про таємне життя Лілії Подкопаєвої

19/06/2018
“Вже 2 роки, як офіційна дружина”: Вся правда про таємне життя Лілії Подкопаєвої

Лілія Подкопаєва чемпіонка світу і Європи з спортивної гімнастики. Вона виконала вправу на килимі подвійного сальто вперед з поворотом на 180 градусів, яке ще ніхто, ні серед жінок, ні серед чоловіків.

Народилися чемпіонка в Донецьку. З самого дитинства спортсменка була активною дівчинкою. Коли батько Лілі пішов з життя, її виховувала бабуся з мамою, вони й вирішили її віддати в спортивну секцію, коли їй було 5 рочків. Завдяки своїй праці та наполегливому характеру, гімнастка досягла високих результатів.

ПОПУЛЯРНЕ: Рекордна швидкість в історії футболу: Яка швидкість у Роналду

Кожного дня вона мала режим, від якого не могла протягом декількох років відхилятися. У 15 років вона вже виграла Кубок Європи, а через рік вона отримала на Олімпійських іграх в Атланті два золота. Одне з них за вільну вправу, бал за який перевищував – 9,887. Після чого сам президент Клінтон запросив гімнастку проїхатися штатами, зі своїм виступом.

Коли їй було 19 років, вона травмувала ногу, із-за чого довелося покинути професійний спорт. Але по сьогоднішній день, вона кожного року проводить майстер-класи в Америці, де тренує дітей. Лілія мала вже два шлюби, перший чоловік – бізнесмен Тимофій Нагорний. Вони прожили 7 років спільного життя, 4 з яких в шлюбі.

На одному благодійному фонді, чемпіонка знайомиться з київським бізнесменом Віктором Костирко. Їхні робочі зустрічі згодом переросли в щось більше, але то було дуже таємно. Так, як після першого шлюбу, вона тяжко відходила, тому в нових відносинах, не хотіла ніякого розголосу. Через 3 роки зустрічань, вони все ж таки одружилися, в колі дітей, батьків нареченого і нареченої.

"Віктор любить повторювати, що зірка в сім'ї одна, тобто я, і що він не бачить сенсу доводити всім, що ми щасливі", – пояснювала гімнастка.

Тому про цей шлюб країна дізналась аж через два роки. Ніхто навіть не підозрював про її статус, адже вона ніколи не з'являлась з коханим на публіці. А потім на всю Україну пролунала новина:

"Вже 2 роки, як офіційна дружина київського бізнесмена Віктора Костирко, з яким Лілія зустрічалася з 2009 року".

Все було тихо і по-сімейному, але чомусь шлюб розпався, причину не відомо. Так, як і не відомо скільки разом вони були в шлюбі. Тільки можна здогадуватися, що було причиною розпаду сім’ї, бо точно не відомо, так, як коментарів ніхто не отримав.

Але щастя було не за горами, 39-річна чемпіонка, цього року виходить заміж.

Про це вона повідомила 12 квітня і представила свого майбутнього чоловіка, це американський, знову таки ж, бізнесмен, Ігор Дубинський. Він, колишній киянин, але вже понад 25 років проживає на території Америки, в Атланті. Напевно, це місце їй проносить щастя ще з юнацтва. Та й сама Лілія вже 20 років живе на дві країни, США та Україну.

Пропозицію він зробив у спортивному залі, на що Ліля погодилася. По словах Подкопаєвої, у них виникло кохання з першого погляду.

"Ми закохалися один в одного з першого погляду. Взагалі дуже багато чого змінилося в моєму світі після зустрічі з Ігорем. Це кохання, це тепло, це комфорт. Коли відчуваєш, що можна нічого не говорити й розуміти один одного з півслова, з пів погляду".

Лілія говорить, що діти його чудово сприймають, а це було найголовніше для неї. Про весілля відомо тільки те, що вони хочуть святкувати його вдвох, і не безлюдному острові. Щоб це свято було тихе і тільки для них двох.