УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Вживання яких продуктів порушує роботу нирок?

11/04/2016
Вживання яких продуктів порушує роботу нирок?

Функція нирок полягає в тому, щоб виводити з організму шкідливі речовини, але іноді вони дуже завантажені і не справляються зі своїм завданням. Які продукти призводять до цього?
 

 

lkjhgd


1. Сіль – утримує воду в організмі, що провокує появу набряків і підвищення тиску. Якщо нирки постійно перевантажувати, то вони будуть гірше справлятися зі своїми функціями. Повністю виключити вживання солі теж не можна, це загрожує нирковою недостатністю. Рекомендується недосолювати страви і мінімалізувати вживання занадто солоної їжі.

2. У рибних і м'ясних консервах, м'ясі молодих тварин, субпродуктах і наваристих бульйонах містяться пурини, коли вони руйнуються, утворюється сечова кислота, а її надлишки виводяться через нирки.

Якщо з яких-небудь причин цей орган не справляється, то відбувається накопичення пуринів в сухожиллях, суглобах і інших органах. Починає розвиватися ожиріння, подагра, утворюються конкременти в нирках і сечовому міхурі. Щоб попередити розвиток цих захворювань необхідно знизити вживання продуктів, які містять пурини.

3. М'ясо. Тваринні білки перевантажують нирки, і є небезпечними для них. Якщо кілька тижнів провести на білковій дієті, то можна спровокувати розвиток сечокам'яної хвороби.

4. Шпинат, щавель. Якщо у вас є проблеми з нирками, то вживання шпинату і щавлю краще виключити, в них містяться речовини, які призводять до утворення каменів.

5. Маринади, копчені продукти і жирне м'ясо. Неконтрольоване вживання даних продуктів може викликати спазми судин

6. Ппрянощі і гострі страви дратують нирки порушують їх роботу.
 
Які ознаки вказують на проблеми з нирками?
 
• Больові відчуття в області попереку, що віддають в живіт або пах;
• Біль при сечовипусканні;
• Набряклість обличчя, рук і ніг;
• Підвищення тиску;
• Підвищена температура тіла, яка супроводжується нудотою, головним болем і ознобом;
• Неприємний запах тіла, тріщини на п'ятах і груба шкіра.