“Я біжу заради вас”: Гравець української збірної вразив вболівальників своїм вчинком

27/11/2018

Ференцварош впевнено переміг Кішварду в матчі 15-го туру чемпіонату Угорщини. Підопічні Реброва на правах господаря зустрічі та лідера чемпіонату відразу взяли ініціативу в свої руки.

Вже до свистка на перерву Ференцварош вів у рахунку 2:0. Другий тайм став звичайною формальністю, господарі спокійно контролювали гру до фінального свистка.

Варто відзначити, одразу троє українців з'явились на полі у стартовому складі. Ребров випустив хавбека Івана Петряка, а у гостей зі стартових хвилин вийшли Артем Мілевський та Павло Лук'янчук. Останні "відзначились" жовтими картками.

Відзначимо, що український хавбек Іван Петряк відзначився зворушливим вчинком після матчу.

Півзахисник угорського Ференцвароша побіг до людей з інвалідністю, які підтримували команду на стадіоні, та подарував свою футболку. На його термобілизні був напис "Я бігаю заради вас".

Про це повідомив агент футболіста, відзначивши, що такий вчинок завжди заслуговує на увагу і подяку.

Шанувальники були здивовані, проте приємно вражені.