УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Я буду виступати краще, ніж Світоліна та Цуренко”: перспективна 15-річна тенісистка прокоментувала свої успіхи на турнірах ITF

10/01/2019
“Я буду виступати краще, ніж Світоліна та Цуренко”: перспективна 15-річна тенісистка прокоментувала свої успіхи на турнірах ITF

Перспективна тенісистка Дарина Лопатецька, яка виграла вже три турніри ITF, розповіла, яку реакцію викликали її перші успіхи, а також заявила, що рада виступати за Україну.


 
«Спочатку я зіграла на турнірах з призовим фондом 15 тисяч доларів і виграла їх. Я просто насолоджувалася грою. Суперниці були на 10-15 років старші за мене, так що ніякого тиску я не відчувала. На першому турнірі я пройшла кваліфікацію і в підсумку змогла перемогти. Це було чудово. Перед іграми у мене всі питали: «Тобі правда 15 років?». Всіх вражає, що мені лише 15. Але я просто отримую задоволення від гри і відчуваю себе спокійно на корті.
 
Я вдячна Патріку Муратоглу і іншим тренерам за роботу зі мною, але іноді приходить час змін. Зараз я вдома. Я хочу працювати над кожним ударом і ставати сильнішими. Я можу бити по м'ячу сильніше, краще відкривати корт, але потрібно наполегливо працювати. Не думаю, що у мене проблеми з технікою, але працювати все одно треба.
 
Зі своїм тренером я говорю російською, з сім'єю – українською, але на телефоні у мене все англійською. Іноді я говорю з сестрою англійською, а мама нічого зрозуміти не може.
 
В Україні мене багато хто підтримує. Я люблю свою країну і рада виступати за неї. Українські дівчата – найкращі. Наше наступне покоління – Марта Костюк, Даяна Ястремська, Катаріна Завацька. А перед цим здорово почали виступати Еліна, Леся, Людмила і Надія Кіченок. Може, через 5-10 років я буду виступати краще, ніж вони. Це моя ціль. Я вдячна всім цим гравцям. Для мене велика честь представляти свою країну», – сказала Лопатецька.