УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Я був невдахою серед братів Кличків”: Володимир розповів, як від нього відвернувся рідний брат

01/08/2018
“Я був невдахою серед братів Кличків”: Володимир розповів, як від нього відвернувся рідний брат

Колишній чемпіон світу з боксу у важкій вазі за версіями WBO, IBF, IBO, WBA українець Володимир Кличко розповів про найважчий період своєї кар'єри.

За словами Володимира Кличка, був період в його кар'єрі, коли навіть рідний брат Віталій радив йому закінчувати з боксом.

"Я був невдахою серед братів Кличків. Навіть мій рідний брат, Віталій, наполягав на тому, що мені потрібно піти з боксу. Часи були дійсно важкі.

Потім стався бій з Деваррілом Вільямсоном в Лас-Вегасі, який пішов не так, як я уявляв. Я виграв лише тому, що бій зупинили в п'ятому раунді після зіткнення головами. Мені наклали 40 швів. Я отримав шрам на все обличчя, але сьогодні, на щастя ви навряд чи зможете його побачити. Це був мій другий бій при тренері Стюарді. Після цього Віталій знову підійшов до мене і сказав:

"Ти мусиш зупиниться, подивися на своє обличчя!"

Але я ніколи не дозволяв собі сумніватися. Я знав, що буду продовжувати, хоча від мене відвернулися всі, промоутери, ТБ не хотіло показувати мої поєдинки, відвернувся навіть мій брат.

Від мене відвернулися всі. Крім Бернда Бенте, мого менеджера. Він був зі мною на протязі всієї кар'єри. Він вірив в мене і я продовжував йти вперед. Я знав, що зможу стати краще і хотів довести це", – розповів Кличко.