УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Я готовий: Срна розповів, де закінчить кар’єру

16/04/2018
Я готовий: Срна розповів, де закінчить кар’єру

 


Хорват остаточно не визначився щодо майбутнього

Хорватський захисник донецького Шахтаря Даріо Срна розповів, де, швидше за все, закінчить футбольну кар'єру, та прокоментував дискваліфікацію, яку він отримав за позитивну допінг-пробу.

"Я у 2009 році заявив, що хочу закінчити кар'єру на "Донбас Арені". Швидше за все, цього не буде. Я готовий дати дорогу молодим футболістам. Я вважаю, що я прийняв рішення, яке влаштує всіх. Я виберу для себе і клубу оптимальний варіант. Я обіцяв усім, що я футбольну кар'єру закінчу на полі. Я цього заслужив. Ви знаєте, що для мене Шахтар – перший і останній клуб в житті. Але в такому чемпіонаті треба поступатися дорогою молодим футболістам", – розповів 35-річний футболіст в інтерв'ю каналам "Футбол 1/2".

Він додав, що після завершення кар'єри хоче пов'язати себе з донецьким клубом.

"Після завершення кар'єри я себе пов'язую з Шахтарем. Я люблю відповідальність, я люблю адреналін. Не виключаю, що стану тренером. Ніхто не знає, що буде завтра. Можливо, можу очолити і збірну Хорватії. У мене вже є ліцензія. Але спочатку я хочу вирішити своє майбутнє і закінчити кар'єру на футбольному полі, як і обіцяв батькові", – розповів Срна.

Хорват також прокоментував допінг-скандал.

"Все сталося випадково. Я хочу подякувати тим людям, які були зі мною і підтримували мене. Я все життя живу професійно. У період з 2005 року по 2017 у мене було взято 25 допінг-проб. Всі вони були негативні. Я довіряв тим людям, з якими я вже 12 років працював. Вони визнали свою провину і надали всі папери. Добре, що все вже закінчилося. Спеціально я нічого не вживав і довів, що є чесною людиною. Все своє життя я працював чесно. Я не опустив руки і пішов боротися", – додав Срна.

Нагадаємо, Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) залишило в силі рішення Національного антидопінгового центру України щодо дискваліфікації капітана Шахтаря Даріо Срни на 17 місяців за вживання допінгу.

 

Національний антидопінговий центр дискваліфікував Срну на 17 місяців. Термін дискваліфікації розпочався з дати взяття проби – 22 березня 2017 року. Хорват зможе повернутись на поле 22 серпня 2018 року, а до тренувань з командою – за два місяці до закінчення терміну відсторонення, з 22 червня 2018 року.

Контракт Даріо Срни з Шахтарем закінчується 30 червня 2018 року. Про його продовження поки не повідомлялося. Хорват захищає кольори донецької команди з 2003 року. За "гірників" Срна провів 339 матчів, в яких забив 33 м'ячі.